УВАГА!

Наш ресурс є загальнодоступним для всіх зареєстрованих користувачів і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України. Адміністрація ресурсу не здійснює контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на порталі forlawyer.com.ua - "Все для юриста" інформацію. Разом з тим, Адміністрація ресурсу різко негативно ставиться до порушення авторських прав на території forlawyer.com.ua - "Все для юриста". Тому, якщо Ви є правовласником виключних майнових прав, включаючи:

- Виключне право на відтворення;

- Виключне право на розповсюдження;

- Виключне право на публічний показ;

- Виключне право на доведення до загального відома.

Ваші права тим або іншим чином порушуються з використанням даного ресурсу, ми просимо негайно повідомляти в службу розгляду скарг листом (в електронному вигляді), використовуючи наведену нижче форму. Ваше повідомлення в обов'язковому порядку буде розглянуто; Вам надійде повідомлення про результати проведених дій, щодо передбачуваного порушення виключних прав. При отриманні Вашого повідомлення з коректно і максимально повно заповненими даними йому буде присвоєно вхідний номер і відправлено на адресу відправника підтвердження одержання листа. Скарга буде розглянута в термін, що не перевищує 5 (п'яти) робочих днів. Відповідно до діючих норм законодавства України адміністрація готова розглянути спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку врегулювання.

Наш email: [email protected]

УВАГА! Ми не здійснюємо контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати посилання на інформацію, що є об'єктом вашого виключного права. Будь-яка інформація на ресурсі розміщується користувачем самостійно, без будь-якого контролю з будь-якої сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі інтернет. Проте ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші коректно сформульовані запити щодо посилань на інформацію, що порушує Ваші права.

1. Дані про продукт:

1.1. Назва продукту - українське та англійське (у разі наявності англійської версії).

1.2. Офіційна сторінка продукту в Інтернеті (в разі наявності).

1.3. Номер, присвоєний продукту за державним реєстром.

1.4. Для Юридичного Особи / Правовласника електронних видань / програм для ЕОМ / баз даних - Копія документа про державну реєстрацію.Для Юридичного Оособи / Правовласника кіно-і відеоматеріалів - Прокатне посвідчення (копія).

2. Дані про правовласників:

2.1. Повне найменування юридичної особи.

2.2. Поштова адреса. (у разі неспівпадання юридичної та поштової адреси - обов'язкове зазначення юридичної адреси).

2.3. Сайт правовласника в мережі Інтернет.

2.4. Ліцензія на право діяльності (якщо така діяльність ліцензується у встановленому законом порядку).

2.5. Контактна особа правовласника (ПІБ, посада, телефон, email).

3. Дані особи, що подає скаргу.

3.1. ПІБ.

3.2. Посада.

3.3. Телефон.

3.4. email.

3.5. Копія довіреності на дії від імені Правовласника (не вимагається у випадку якщо особа подає скаргу - керівник компанії Правовласника).Якщо скаргу подає не правовласник, а його уповноважений довіреністю представник - юридична особа, слід надати копію доручення на дії фізичної особи від імені компанії, уповноваженої довіреністю Правовласника (не вимагається у випадку, якщо особа подає скаргу - керівник компанії представника).

4. Претензійні дані.

4.1. Адреса сторінки сайту, які містять посилання на дані, що порушують права. Посилання повинна мати вигляд forlawyer.com.ua/XXX

4.2. Повний опис суті порушення прав (чому поширення даної інформації заборонено Правовласником).

5. Підписка про правомірність дій (заповнюється від руки і висилається у відсканованому варіанті). Обов'язкова для кожної скарги.

Я, «ПІБ», що діє від імені «Юридичне найменування правовласника» на підставі довіреності «дані доручення» свідчать про те, що всі дані, вказані в даному зверненні вірні, «Найменування особи» (Правовласник)- є власником виключних майнових прав, включаючи :

- Виключне право на відтворення;

- Виключне право на розповсюдження;

- Виключне право на публічний показ;

- Виключне право на доведення до загального відома.Всі перераховані вище права діють на території України, всі питання, пов'язані, з виплатою винагород авторам твори врегульовані Правовласником, Правовласнику невідомо про претензії третіх осіб, щодо зазначених прав.

У разі виникнення претензій до ресурсу forlawyer.com.ua - "Все для юриста" з боку третіх осіб, пов'язаних з порушенням їх прав (у тому числі споживчих прав) відносно віддаленої / блокованою посилання «ПОСИЛАННЯ», Правовласник вживає всіх необхідних заходів щодо врегулювання претензій, а також можливих суперечок, у тому числі судових.

Правовласник зобов'язується врегулювати вимоги, претензії, або позови третіх осіб, а також повністю відшкодувати ресурсу forlawyer.com.ua - "Все для юриста" витрати і збитки (включаючи упущену вигоду, оплату послуг юриста і т.п.), пов'язані з компенсацією вимог, претензій, позовів третіх осіб за фактом порушення їх прав, а також іншими претензіями, пов'язаними з незаконним або помилковим блокуванням або видаленням посилання на вимогу Правовласника.«Дата. Підпис »