Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

10 квітня 2008 р. Справа 2-553в складі : головуючого судді Шепеля К.А.,
при секретарі Бондар С.В.,
з участю позивача ОСОБА_1
представника відповідача Кармана С.В.,
представника третьої особи Рибака Р.М.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Жмеринка справу за позовом ОСОБА_1 до виконкому Жмеринської міської ради (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог, на стороні відповідача, ТОВ «Великий ярмарок» м. Жмеринка) про визнання права власності на самочинно збудоване нерухоме майно, -

у с т а н о в и в :

позивач 30.10.2007 р. уклав договір з третьою особою по справі, згідно з яким ТОВ «Великий ярмарок» зобов'язувалось, зокрема, дозволити йому будівництво на земельній ділянці площею 281,4 кв.м АДРЕСА_1, надати земельну ділянку під зазначене будівництво, а також надати забудовнику нотаріально посвідчену згоду на проведення будівництва на даній земельній ділянці.

Побудувавши магазин та оформивши інвентаризаційну справу, позивач отримав дозвіл на будівництво від третьої особи, яка орендувала земельну ділянку у Жмеринської міської ради.

Отримавши відмову у виконкомі міськради щодо видачі йому свідоцтва про право власності на новозбудований об'єкт нерухомості, в судовому засіданні просив визнати за ним право власності на самочинно збудоване нерухоме майно. Його право на земельну ділянку та вказаний об'єкт нерухомості третіми особами не оспорюється.

Представник відповідача позов визнав повністю. Підтвердив пояснення позивача і також просив визнати за останнім право власності на приміщення магазину відповідно до ст.376 ЦК України та ст.24 ЗУ «Про планування і забудову територій».

Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, на стороні відповідача вважає, що позов підлягає задоволенню.

Суд вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки він ґрунтується на законі, доведений позивачем, визнаний представником відповідача та третьої особи, це визнання не суперечить вимогам закону та не порушує нічиїх інтересів.

Керуючись ст.ст. 130, 174, 213-215 ЦПК України, на підставі ст.ст.331, 376 ЦК України, ст. 24 ЗУ «Про планування і забудову територій», суд

в и р і ш и в :

позов задовольнити. Визнати за ОСОБА_1, ОСОБА_1, право власності на будівлю магазину загальною площею 281,4 кв.м, яка розташована АДРЕСА_1.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня його проголошення через Жмеринський міськрайонний суд, після чого рішення набирає законної сили в разі неподання такої заяви.

Апеляційна скарга на рішення подається в такому ж порядку протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або протягом десяти днів без подачі такої заяви. У разі належного подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.