Мультфільми - своєрідне відображення життя людей. Ми хочемо запропонувати до Вашої уваги давно знайомі всім уривки з мультфільмів, на яких ми вчилися, розвивалися і формувалися. Але хочемо показати вам їх з іншої сторони, з боку права (юріспрудненціі). Ми сподіваємося, що наш новий проект стане цікавий і повчальним як для Вас так і ваших дітей.


Стаття 270. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки

1. Порушення встановлених законодавством вимог пожежноїбезпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяношкоду здоров'ю людей або майнову шкоду у великому розмірі,

- карається штрафом від п'ятдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправнимироботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк дотрьох років.

 


Стаття 263. Незаконне поводження зі зброєю, бойовимиприпасами або вибуховими речовинами

 

1. Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт,передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольноїмисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибуховихпристроїв без передбаченого законом дозволу -караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

 

 

 


Стаття 138. Незаконна лікувальна діяльність

 

Заняття лікувальною діяльністю без спеціального дозволу,здійснюване особою, яка не має належної медичної освіти, якщо цеспричинило тяжкі наслідки для хворого,

-карається виправними роботами на строк до двох років, абообмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі настрок до трьох років.